تولید یخچال صنعتی
خانه / یخچال صندوقی / یخچال صندوقی قیمت خرید

یخچال صندوقی قیمت خرید

یخچال صندوقی

آیا به دنبال خرید یخچال صندوقی با قیمت مناسبی هستید؟ برای وصول به این امر، کافیست با تولید کننده های معتبر و یا فروشندگان معبتر بپردازید و از طریق ارتباط با آن ها می توانید خریدی مطمئن و رضایت بخشی را داشته باشید.
اما تنها خرید از فروشنده و یا تولید کننده در رضایت بخشی شما تاثیر گذار نیست بلکه با داشتن بودجه ی بیشتر و خرید یک یخچال با کیفیت و با دوام بالا قطعا به شما بهره بیشتری می رساند. اگر به دنبال قیمت مناسبی هستید بهتر است مستقیم از تولید کننده خرید کرده که محصول را به قیمت تولید بدست آورید اما خرید از فروشندگانی که محصولاتی با قیمتی مناسب به شما عرضه می کنند و سود کمی را برای خود در نظر می گیرند هم مانند تولید کننده بوده و می توان از آنان هم خرید نمود.

اما حتماٌ این سوال را خواهید پرسید که مراکز فروش یخچال صندوقی دقیقاٌ کدام مراکز می باشند؟ یکی از مراکز مورد نظر، همین مرکز پیش روست که البته در کنار مراکز حضوری دیگری در ایران را می توان دید که چنین محصولاتی را به فروش می رسانند. که یکی از بزرگ ترین منبع و مرکز فروش این کالا در خیابان پیروزی شرهر تهران می باشد.
لذا با مراجعه به چنین مرکز فروشی، با با این کالا ها و یخچال های و فریزر های صندوقی با هر ابعاد و کیفیت و ظاهر را که بخواهید، با تخفیفات عالی و استثنایی که مطمئناٌ نظیر این شرایط را جایی نخواهید داشت، روبه رو خواهید شد. تولید کننده ها و شرکت ها و واسطه های مختلف در این مرکز ساکن هستند و هنگام خرید دقت بسیار داشته باشید که از تولید کننده و شرکتی معتبر خرید نمایید.

قیمت فریزر صندوقی ۱۰۰ لیتری

یخچال صندوقی

این کالا دارای فواید و کاربرد بسیار زیادی است که افرادی که در منزل مواد غذایی فاسد شدنی زیادی را باید نگهدارند، بهتر است از این محصول استفاده نمایند این کالا در منزل و در فروشگاه ها و در سوپر مارکت ها مورد استفاه قرار می گیرد که معمولا افرادی که این فریزر صندوقی را به عنوان استفاده در منزل خریداری می کنند مدل درب بلوکی ان را تهیه می کنند.

  • ترموستات این کالا به انتخاب مشتریان بستگی دارد؟ دیجیتالی_ مکانیکی
  • جنس بدنه از گالوانیزه می باشد.
  • عایق بندی این کالا از پلی یروتان می باشد.

برای خرید این کالا کافیست فرم در سایت را پر کرده و یا با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید و از اطلاعاتی که مشاوران فروش شرکت فریزان به شما می دهند بهرمند شوید.

یخچال صندوقی خانگی

یخچال صندوقی

این یخچال درهمانطور که در بند های بالا گفته شد برای نگهداری از مواد غذایی فاسد شدنی می باشد، می پرسید چگونه گنجایش یخچال را انتخاب بکنیم؟

با توجه به تعداد افراد خانواده برای هر نفر باید ۴۰ تا ۷۰ در نظر گرفت و باتوجه به این اندازه، گنجایش محصول را نسبت به تعداد خاواده خود را بدست آورید.
بهتر است برای نگهداری مواد غذایی فاسد شدنی از فریزر صندوقی خانگی درب بلوکی است نمایید.

تعداد درب یخچال درب بوکی هم بستگی به انتخاب شما دارد که ایا محصولتان دارای دو درب باشد یا تک درب باشد. ابعاد محصول هم شا عزیزان باید انتخاب کنید که البته باید ابعادی را انتخاب کنید که قابل ساخت باشد.

یخچال صندوقی بستنی

یخچال صندوقی

این کالا در فروشگاه ها و تمامی سوپر مارکت ها در کنار یخچال ایستاده تک درب و یخچال ایستاده ۳ درب بسیار اهمیت دارد و  قابل مشاهده است که بیشتر فروشگاه داران و سوپر مارکت ها دو درب شیشه ای این کالا را خریداری می کنند، این کالا دارای قیمت های بسیار متفاوتی هستند که قیمت های آن ها را کیفیت یخچال ها نشان می دهند و برای خرید یک یحخچال با کیفیت باید هزینه بکنید.

برای استعلام قیمت باید با قسمت فروش شرکت فریزان تماس حاصل فرمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی پارسا شریف
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09124865423
شماره ثابت: 02177279723
آدرس کانال: FERIZANSANAT@
پست الکترونیکی: ferizanco@gmail.com
پست الکترونیکی: info@sanatiyakhchal.ir

مطلب پیشنهادی

یخچال صندوقی

خرید یخچال صندوقی با قیمت

آیا به دنبال خرید یخچال صندوقی با قیمت مناسب هستید؟ برای وصول به این امر …