تولید یخچال صنعتی
خانه / یخچال صندوقی / یخچال صندوقی را از کجا خریداری کنم؟

یخچال صندوقی را از کجا خریداری کنم؟

یخچال صندوقی

یخچال صندوقی یکی از پر مخاطب ترین یخچال ها و البته یکی از ضروری ترین یخچال ها برای سوپر مارکت است، حتما به دنبال تولید کننده معتبری هستید که محصول مد نظرتان را از آن خریداری کنید پس ما همراه باشید.

منبع فروش و توضیع این محصولات در خیابان پیروزی شهر تهران می باشد اما معایب خرید از این مرکز این است که تولید کننده و فروشنده در این شهر زیاد و البته این افراد در کنار هم متمرکز هستند و قطعا تشخیص تولید کننده با فروشندگان عادی کار بسیار سختی است.

با دقت در هنگام خرید و رفتن به شرکت ها و کارخانه های معتبر می توانید مستقیم از ان ها خرید کنید برای مثال هنگام خرید باید از طرفت مقابل بخواهید آدرس شرکت و یا کارخانه را در اختیار شما قرار بده و از این طریق متوجه خواهید شد که از خود تولید کننده خریداری می نمایید.

مرکزی که هم اکنون در آن حاضر هستید یکی از مراکزی است که این محصولات را تولید و به سراسر کشئر توضیع می نماید. شرکت و کارخانه ی این مرکز طبق سفارش شما محصول مد نظرتان را تولید می کنند و قیمت محصولات بستگی به سفارش شما دارد.

دریافت قیمت یخچال صندوقی

یخچال صندوقی

اگر به دنبال استعلام و دریافت قیمت یخچال صندوقی هستید باید گفت: قیمت این محصول بستگی به سفارش شما دارد اگر شما قادر به پرداخت هزینه ی زیادی برای محصولتان نیستید باید گفت تمامی کارخانه ها و شرکت ها و حتی فروشندگان عادی به شما محصولاتی را ارائه می دهند که از کیفیت خوب و طول  عمر بالایی برخوردار نباشد.

اگر به دنبال این هستید که یخچالی که خرید می کنید دارای کیفیت بالایی باشد باید بتوانید هزینه ای پرداخت کنید که سازنده این محصول به شما محصولی را بدهد که دارای موتوری با دوام جنس بدنه و عایق بندی ان و یا روشنایی و.. به طور کلی هر قطعه ای که در آن گذاشته می شود بروز و دارای بالاترین کیفیت ها باشد.

این یخچال ها با این مشخصات قطعا هم شکیل و زیباست و هم دارای طول عمر بالاتری خواهد بود با خرید بهترین و با کیفیت ترین این محصول دیگر هر لحظه نگران یخچال خود نیستید که موتورش بسوزد و یا جایی از یخچال دچار مشکل شود.

قیمت یخچال صندوقی کوچک

یخچال صندوقی

با تغییر ابعاد یخچال، قیمت یخچال هم تغیر می کند و یخچال صنعتی کوچک هم دارای قیمت پایین تری، نسبت به یخچال صندوقی در ابعاد بزرگ است. یخچال های صندوقی کوچک دو درب شیشه ای در فروشگاه ها و سوپر مارکت ها و در انواع مختلف مکان ها برای نگهداری از انواع محصولات نگهداری می شود.

شرکت فریزان این محصول را با قیمت مناسبی عرضه می کند که برای محصولات خود تخفیف هم در نظر دارد اما مقدار تخفیفات بستگی به محصولی که شما خریده اید دارد. برای مثال فردی که این محصول را به صورت عمده خرید میکند به صورت میلیونی تخفیف برای آن در نظر می گیریم.

قیمت یخچال بستنی ۳۰۰ لیتری

یخچال صندوقی

بیتر افراد یخچال های صندوقی را به نام یخچال های بستنی می شناسند، برای دریافت قیمت این محصولات کافیست با ما تماس گرفته و با ما ارتباط برقرار کنید.

البته که در هنگام خرید باید حداقل اطلاعاتی در باره یخچالی که می خواهید آن را تهیه کنید داشته باشید تا هنگامی که با مشاوران تماس گرفه اید مشاوران متوجه محصول مد نظرتان بشوند و قیمت ان را در اختیار شما بگذارند.

معمولا اگر به سوپر مارکت ها نگاهی بیندازید اکثر و تقریبا همه ی آن ها یخچال بستنی و یا همان یخچال صندوقی دو درب شیشه ای را سفارش می دهند که با خرید این محصول هم کار خود را راخت کرده اید و هم کار مشتریان خود را راحت کرده اید.

برای خرید انواع یخچال ایستاده سوپر مارکت و… با ما تماس حاصل فرمایید.

یخچال صندوقی

فروش فریزر صندوقی

یخچال صندوقی

فروش فریزر صندوقی در کشور با توجه به انواع برند ها و کیفیت های مختلف در کالا ها و ظاهر های آنان متفاوت است که با دقت و پرس و جو می توانید یکی از بهترین های این محصولات را خرید کنید کافیست در هنگام خرید این محصول به قطعات مورد استفاده دقت کنید و یکی از بهترین های آن را خرید کنید که پول شما هدر نرود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی پارسا شریف
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09124865423
شماره ثابت: 02177279723
آدرس کانال: FERIZANSANAT@
پست الکترونیکی: ferizanco@gmail.com
پست الکترونیکی: info@sanatiyakhchal.ir

مطلب پیشنهادی

یخچال صندوقی

فروش یخچال صندوقی

یخچال صندوقی یکی از مهمات در سوپر مارکت ها است، این محصول در شهر های …