تولید یخچال صنعتی
خانه / یخچال بستنی / یخچال بستنی درب شیشه ای قیمت فروش

یخچال بستنی درب شیشه ای قیمت فروش

یخچال بستنی درب شیشه ای

فروش یخچال بستنی درب شیشه ای و فروش و تولید انواع ان از طریق این مرکز انجام می شود که با بهترین کیفیت و بهترین قیمت هم اکنون در حال توزیع می باشد.

قیمت برای مشتریان در اولویت قرار دارد و بعد از قیمت کیفیت آن برای آن ها مهم است.
این کالا با ظرفیت های مختلفی در حال ساخت می باشد و شما عزیزان می توانید با توجه به نیاز خود کالای مد نظرتان را سفارش دهید.

با توجه به هر استفاده گنجایش های هر یخچال متفاوت است و هر متقاضی با توجه به اندازه ی موادی که می خواهد در یخچال خود جای دهد باید گنجایش و ظرفیت این محصول را انتخاب کنند.

افرادی که می خواهند حجم مواد غذایی زیادی از قبی بستنی و یا مواد غذایی و خوراکی بگذارند باید از گنجایش و ظرفیت های بالاتر استفاده کنند :

۶۰۰،۶۵۰، ۵۵۰، ۵۰۰، ۴۰۰،۴۵۰ لیتر

افرادی هم که می خواهند مقدار کمتری محصول در یخچال بستنی خود جای دهند محصول با گنجایش زیر برای آن ها مناسب است:

۳۰۰،۳۵۰،۲۵۰،۲۰۰،۱۵۰،۱۰۰ لیتر

قیمت این کالا با توجه به کیفیت ها و ظاهر های مختلف آن متفاوت است و برای کسب اطلاعات و قیمت این محصول باید با مشاوره فروش شرکت فریزان تماس بگیرید.

یخچال بستنی درب شیشه ای

فروش یخچال بستنی درب شیشه ای و انواع آن

یخچال بستنی درب شیشه ای

فروش یخچال بستنی درب شیشه ای و سایر انواع آن از طریق شرکت فریزان انجام می شود. یخچال های بستنی و به طور کلی این محصول در اماکن ها و مغازه های مختلف با کیفیت ها و اندازه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. به عنوان مثال در سوپر مارکت ها با ظرفیت های بالاتر مورد استفاده قرار می گیرد،

در کافی شاپ ها معمولا با ظرفیت های کم مورد استفاده قرار می گیرد و این محصول در آشپزخانه ها با ظرفیت بالا مورد استفاده قرار می گیرد.
به همین دلیل ابن کالا ها، انواع آن ها به صورت در بلوکی و درب شیشه ای با توجه به سفارش شما ساخته می شود و مشتریان سهم بزرگی در انتخاب این کالا دارند و باید هنگام خرید این محصولات دقت کنید که تولید کننده این امکان را به شما بدهد.

قیمت فروش آن را نمی توان در این صفحه اینترنتی و در این وب سایت قرار داد زیرا با توجه به بالا پایین شدن قیمت ها قیمت ها تغییر خواهد کرد و قیمت ها بروز نخواهند بود و بهترین روش برای دریافت قیمت این کالا تماس با تولید کننده به صورت مستقیم می باشد.

یخچال مورد اهمیت در یک سوپر مارکت یخچال دو متری ۳ درب و یخچال ایستاده نوشابه و یخچال بستنی می باشد.

برای بدست آوردن قیمت یخچال ایستاده نوشابه با کیفیت مناسب کلیک کنید.

خرید یخچال بستنی به صورت مستقیم از تولید کننده چه مزایایی دارد؟

یخچال بستنی درب شیشه ای

با خرید مستقیم از این افراد شما یخچال بستنی درب شیشه ای را با قیمت ماسب تری دریافت خواهید کرد و همچنین با خرید مستقیم از افراد شما از فوایدی همچون

تضمین قیمت
تضمین کیفیت
کیفیت بالا
گارانتی
خدمات پس فروش
تخفیف
قیمت مناسب

و.. بهرمند شوید.

با خرید و ارتباط مستقیم با آن ها متوجه می شود که محصولتان دارای کیفیت بالایی است و اگر مشکلی برا آن پیش بیاید با داشتن ۵ سال خدمات پس از فروش شما می توانید با هزینه کارخانه محصول شما را تعمیر کنند.

شما می توانید به چند صورت ازشرکت فریزان خریداری کنید:

  • اینترینی
  • حضوری
  • تلفنی

در میان این ۳ روش هم اکنون با توجه به مشکلات پیش آمده مردم روش خرید اینترنتی را انتخاب می کنند که مزایای خرید یخچال صندوقی یا همان یخچال بستنی به صورت زیر است:

حذف رفت و آمد به کارخانه

حذف اسراف وقت

دریافت تخفیف ویژه و…

قیمت این محصول بر اساس کیفیت آن تعیین می شود. در واقع قیمت گذاری یخچال بستنی درب شیشه ای با توجه به ابعاد و ظاهر و قطعات مورد استفاده در آن صورت می پذیرد. قیمت این کالا در انواع مختلف برای هر برند نیز متفاوت است.یخچال بستنی درب شیشه ای

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی پارسا شریف
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09124865423
آدرس کانال: FERIZANSANAT@
پست الکترونیکی: ferizanco@gmail.com
پست الکترونیکی: info@sanatiyakhchal.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت یخچال بستنی درب شیشه ای ارزان

یخچال بستنی درب شیشه ای یکی از محصولاتی است که تولید کنندگان یخچال های صنعتی …