تولید یخچال صنعتی
خانه / یخچال ایستاده سوپرمارکت / قیمت یخچال های ایستاده سوپرمارکت

قیمت یخچال های ایستاده سوپرمارکت

 

گروه صنعتی فریزان با توجه به نیاز های کشورهای متقاضی انواع مختلف یخچال ایستاده سوپرمارکت تولیداتی را به صورت انبوه انجام می دهد و به این کشورهای متقاضی صادر می کند سال های طولانی است که ایران تولیدکننده یخچال های کشورهای خارجی است و توانست است در سطح بین المللی به خاطر تولید کیفیت خوب یخچال های خود امتیازهایی را کسب کند.

نمایندگی های فروش یخچال ایستاده سوپرمارکت

یخچال ایستاده سوپرمارکت

در ایران انواع مختلف نمایندگی های یخچال سوپرمارکت وجود  دارد. یکی از محصولاتی که در مراکز نمایندگی  به وفور وجود دارد  مدل یخچال ایستاده سوپرمارکت است. این یخچال در همه نمایندگی های شهرهای مختلف ایران در رشق، غرب، شمال و جنوب با قیمت های متفاوتی وجود دارد.
در شهرهای تهران، اصفهان، شیراز و… انواع مختلفی از مراکز نمایندگی وجود دارد که این نمایندگی ها با توجه به جمعیت شهر کم یا زیاد می شوند. در این نمایندگی ها انواع مختلف یخچال ها با ابعاد و شکل های مختلف(باریک، پهن، عریض، طویل) که دارای قیمت های مختلفی هستند موجود است.
مشتریان می توانند به راحتی به این مراکز فروش شهر خود بروند و از نزدیک محصولات مراکز را مشاهده کنند و سپس اقدام به خرید کنند.

 

صادرات یخچال های ایرانی به کشور افغانستان

 

یخچال های ایرانی به خاطر کیفیت خوبی که دارند در سطح بین المللی شناخته شده اند. یکی از مدل یخچال هایی که امروزه به کشورهای مختلف جهان به صورت مکرر صادر می شود یخچال ایستاده سوپرمارکت است.
کشورهای متقاضی از کشور ایران یخچال های مختلف را با ابعاد و شکل های متنوع سفارش می دهند. شرکت فریزان یکی از شرکت های ایرانی است که با توجه به نیاز کشورها انواع یخچال ها را به صورت عمده و گسترده به این کشورها صادر می کند تا مشتریان بتوانند به راحتی از آنها استفاده کنند.
در این کشورها یخچال های ایرانی به وفور در فروشگاه هایشان در معرض دید مشتریان قرار می گیرد تا آنها بتوانند هر مدل و شکلی از یخچال هایی که بخواهند انتخاب و اقدام به خرید کنند و بتوانند سالیان زیادی از یخچال استفاده کنند و از استفاده کردن آن رضایت خاطر داشته باشند.

آگاهی از قیمت انواع یخچال ایستاده سوپرمارکت

یخچال ایستاده سوپرمارکت

افراد برای اینکه بتوانند از لیست قیمت های مختلف یخچال ها مطّلع شوند و سپس اقدام به خرید کنند می توانند از طریق زیر از آخرین قیمت یخچال ایستاده سوپری موجود در فروشگاه ها آگاهی یابند.

۱-مراجعه حضوری به فروشگاه های لوازم برقی که در شهرشان موجود است. آنها می توانند به صورت حضوری و مستقیم به فروشگاه ها بروند و از فرشوند در مورد آخرین قیمت یخچال ها کسب اطلاعات کنند.

۲-مراجعه به سایت های اینترنتی. یک راه آسان این است که مشتریان می توانند به راحتی در خانه بمانند و از طریق سایت های اینترنتی از آخرین قیمت آگاه شوند

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی پارسا شریف
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09124865423
آدرس کانال: FERIZANSANAT@
پست الکترونیکی: ferizanco@gmail.com
پست الکترونیکی: info@sanatiyakhchal.ir

مطلب پیشنهادی

یخچال سوپر مارکت

قیمت یخچال سوپر مارکت با کیفیت

قیمت این کالا با توجه به قطعات مورد استفاده در آن متفاوت است، یخچال سوپر …