تولید یخچال صنعتی
خانه / یخچال ایستاده سوپرمارکت / قیمت یخچال ایستاده سوپر مارکت

قیمت یخچال ایستاده سوپر مارکت

یخچال ایستاده سوپر مارکت دارای تنوع بسیار زیادی است که تمامی آن ها را نمی توان در این صفحه جای داد به همین خاطر ما قیمت برخی از آن ها را در این سایت برای شما قابل مشاهده کرده ایم.

یخچال ایستاده سوپر مارکت

انواع این محصولات:

 

یخچال ایستاده دو متری، یخچال ایستاده ۱/۵ متری یک طرف و دو طرف نما، یخچال ایستاده ۲ درب ، یخچال ایستاده تک درب با اندازه و ابعاد مختلف، یخچال ایستاده ۴ درب و یخچال های ۱۲۰ سانتی می باشد که قیمت این کالا ها بر اثاس قطعات استفاده شده در یخچال و میزان کیفیت آن ها تعیین می شود.

یخچال ایستاده سوپر مارکت

 

این محصولات در تمامی مکان ها قابل استفاده می باشند و برای مثال می توان در:
رستوران ها، هتل ها ، فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای و آشپزخانه های صنعتی و هایپرمارکت ها.

 

یخچال ایستاده سوپر مارکت

مشخصات یخچال ایستاده دو متری

این کالا یکی از مهم ترین و مورد نیاز ترین یخچال در مغازه شما می باشد این کالا بسیار پر کاربرد بوده و مشخصات فنی یخچال ایستاده دو متری با کیفیت که تولید شرکدت فریزان است به صورت زیر است:

جنس بدنه استیل، گالوانیزه، استیل و گالوانیزه
تعداد درب ۳ _ ۶ عدد
جنس طبقات شیشه ای
شیشه درب یخچال سکوریت
روشنایی و نورپردازی LED
موتور دانفوس
درب مگنتی
عایق بندی تزریق فوم پلی یورتان

یخچال ایستاده سوپر مارکتگارانتی این محصول به چه صورت است؟
این کالا پر مخاطب دارای ۱۸ ماه گارانتی می باشد.
خدمات پس از فروش این محصول چند سال است؟
خدمات پس فروش این محصولات ۵ سال می باشد.
این شرکت با توجه به سفارش شما از تاج استفاده می کند و این که این کالا دارای چرخ است که جابه جایی آن را برای شما راحت تر می کند. موتور این محصولات از دانفوس است که باعث می شود طول عمر یخچال بیشتر باشد و سال های سال برای خریداران کار کند.یخچال ایستاده سوپر مارکت

قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی

نام دیگر یخچال های تک درب یخچال های نوشیدنی است که قیمت این نوع یخچال در بند های زیر و در تیتر قیمت یخچال ایستاده تک درب داده شده است.

مشخصات فنی یخچال ایستاده تک درب

جنس بدنه گالوانیزه رنگی
عایق بندی تزریق فوم پلی یورتان
شیشه سکوریت
موتور سابکول_ امبراکو
نورپردازی ال ای دی
قابلیت تنظیم دما دارد

قیمت یخچال ایستاده دو متری

قطعات مورد استفاده در یک یخچال کیفیت یخچال را تعیین می کنند و کیفیت یخچال هم قیمت یخچال ایستاده سوپر مارکت را تعیین می کنند اما قیمت حدودی آن ها به صورت زیر است؟
قیمت این کالا
از ۲۲ میلیون تومان آغاز گشته و تا ۳۰ میلیون تومان ادامه دارد.یخچال ایستاده سوپر مارکت

خرید یخچال ایستاده سوپر مارکت به صورت اینترنتی

خرید یخچال ایستاده سوپر مارکت را می توانید به ساده ترین شکل از طریق اینترنت انجام دهید. شرکت فریزان فعال در زمینه خرید و فروش انواع یخچال های صنعتی به خصوص یخچال ایستاده سوپر مارکت
اقدام به فروش انواع این نوع یخچال نموده است.یخچال ایستاده سوپر مارکت
با توجه به کیفیت های محصولات این شرکت با دوام و پایداری عالی تولید و به فروش می رسند. این محصولات انواع گوناگونی دارند که در این مطلب با آن ها آشنا خواهید شد.
جهت دریافت قیمت دقیق و بروز قیمت تمامی یخچال های ایستاده سوپر مارکت و اطلاع از نحوه خرید یخچال های سوپر مارکت با کارشناسان واحد فروش شرکت ما تماس حاصل فرمایید.

خرید یخچال ایستاده ۱/۵ متری به قیمت کارخانه

خرید یخچال ایستاده ۱ و نیم متری به منظور استفاده در تمامی مکان ها فروش مواد غذایی انجام می شود. یخچال ۱ و نیم متری انواع گوناگون دارند و هدف از بکارگیری آن ها، خراب نشدن مواد غذایی می باشد.
این کالا محصولی با دوام و با کیفیت است و این که ما از بهترین و درجه یک ترین قطعات موجود تولید کرده و به صورت عمده و جزئی به فروش می رسانیم.
این یخچال را می توان در تمامی شهر ها مورد اسفاده قرار داد. خرید این محصولات با قیمت کارخانه را می توانید از طریق این مرکزبه انجام رسانید.
جهت دریافت و استعلام قیمت و ثبت سفارش محصول مد نظرتان کافیست با کارشناسان قسمت فروش شرکت فریزان تماس حاصل فرمایید.یخچال ایستاده سوپر مارکت

قیمت یخچال ایستاده دو درب

این کالا یکی از یخچال های یک و نیم متری قیمت این کالا

از ۲۰ میلیون آغاز گشته و تا ۳۴ میلیون ادامه دارد. قیمت حدودی تمامی یخچال های تک درب از این قیمت آغاز می شوند و تا ۳۴ میلیون ادامه دارند.

قیمت یخچال مغازه سوپر مارکت دیجی کالا

برنامه دیجی کالا فروشگاه اینترنتی است که شما با چند کلیک خرید خود را انجام می دهید اما خرید از این برنامه به شما اطمینان کامل را نمی دهد که آیا کالا مد نظرتان را بستتان می رسانتد یا خیر؟

این سوالات باعث می شود شما از خریدتان ناراضی باشید به همین خاطر می توانید به روش اینترنتی از خود کارخانه خرید کنید و از طریق تلفن با آن ها ارتباط بگیرید و سپس با اطمینان کامل یخچال خود را به قیمت کارخانه خریداری کنید.یخچال ایستاده سوپر مارکت

عامل دیگری هم وجود دارد که این نوع فروشگاه ها همانند واسطه ها هستند و با وجود آن ها قیمت کالا ی شما بالا تر می رود اما با خرید از خود کارخانه می توانید از تخفیفات آن ها هم بهرمند شوید.

بهترین یخچال برای سوپر مارکت

یخچال های مورد نیاز و مهم برای یک سوپر مارکت یخچال ایستاده تک درب و ۳ درب می باشد که برای مثال یخچال های ۳ درب مواد غذایی را به خوبی به نمایش می گذارد و البته به خوبی از آن ها نگهداری می کند.

یخچال ایستاده سوپر مارکت

یخچال های ایستاده تک درب هم به خاطر نگهداری از نوشیدنی و خنک نگهداشتن آن ها بسیار مهم و حائز اهمیت است، شما می توانید با خرید این دو کالا در آمدزایی بسیار سودمندانه ای را داشته باشید.

قیمت یخچال ایستاده تک درب

این کالا محصولی بسیار محبوب است که به دلیل جای کمی که اشغال می کند بسیار محبوب است قیمت این کالا

از ۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان آغازگشته و تا ۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان ادامه دارد.یخچال ایستاده سوپر مارکت

قیمت یخچال ایستاده ۶۰ سانتی

قیمت یخچال ایستاده ۶۰ سانتی این کالا هم یکی از یخچال های ایستاده تک درب می باشد که قیمت حدودی انواع یخچال تک درب در تییتر بالا گفته شد.

قیمت یخچال ایستاده ۴ درب در بوشهر

قیمت این کالا در سراسر کشور برابر بوده البته هر تولید کننده ای قیمتی برای یخچال هایی که تولید می کند می گذارد به همین خاطر قیمت این کالا از تولیدی های شرکت فریزان از

۲۰ میلیون آغاز می شود و تا ۳۴ میلیون ادامه دارد. این کالا هم همانند یخچال های دو درب است و یک و نیم متری می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی پارسا شریف
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09124865423
آدرس کانال: FERIZANSANAT@
پست الکترونیکی: ferizanco@gmail.com
پست الکترونیکی: info@sanatiyakhchal.ir

مطلب پیشنهادی

یخچال ایستاده سوپر مارکت

بازار فروش یخچال ایستاده سوپر مارکت

  یخچال ایستاده سوپر مارکت یکی از مهم ترین تجهیزات سوپرمارکتی هاست و برای نگهداری …