تولید یخچال صنعتی
خانه / یخچال ایستاده سوپرمارکت / قیمت یخچال ایستاده سوپرمارکت

قیمت یخچال ایستاده سوپرمارکت

یخچال ایستاده سوپرمارکت

شرکت فریزان در ایران انواع مختلفی از یخچال ها را با توجه به نیاز مشتریان تولید و عرضه می کند یکی از پر فروش ترین  یخچال های موردتقاضای مشتریان در داخل و خارج از کشور یخچال ایستاده سوپرمارکت است این نوع یخچال ها در ابعاد مختلف در سوپرمارکتی ها استفاده می شود.
کشورهای زیادی هستند که این نوع یخچال ایرانی را در سوپرمارکت خود مورد استفاده قرار می دهند و از آن راضی هستند.

خرید و فروش  انواع یخچال ایستاده صنعتی از گروه صنعتی فریزان

یخچال ایستاده سوپرمارکت

شرکت  فریزان انواع مختلفی از یخچال ها را برای مشتریان داخلی و خارجی خود تولید می کند که یکی از این مدل یخچال ها یخچال ایستاده سوپرمارکت است.
شرکت فریزان علاوه بر اینکه به تمامی نقاط ایران محصولات خود را به صورت عمده صادر می کند به صورت مستقیم محصولات خود را برای مشتریان عرضه می کنند.
افرادی که دوست دارند یخچال های دلخواه خود را به صورت مستقیم خریداری کنند می توانند به شرکت فریزان مراجعه کنند و از نزدیک انواع مختلف یخچال ها را مشاهده کنند.
بعضی از مشتریان دوست دارند که یخچال ایستاده سوپرمارکت را انتخاب کنند. آنها زمانی که به شرکت مراجعه می کنند به سراغ این مدل یخچال ها می روند تا بتوانند یخچال موردنظرشان را پیدا و خرید کنند.
خرید مستقیم در شرکت این مزیت را دارد که مشتریان می توانند با قیمت ارزان تری یخچال دلخواهشان را خرید کنند.
زیرا در این خرید افراد به صورت مستقیم و بدون واسطه خرید خود را انجام می دهند اما اگر بخواهند در بازار خرید کنند به خاطر وجود افراد واسطه قیمت آنها افزایش می یابد و مشتریان مجبور می شوند قیمت های بالاتری را پرداخت کنند تا بتوانند به یخچال موردنظر خود دست یابند.

نمایندگی های یخچال سوپرمارکت در نقاط مختلف ایران

یخچال ایستاده سوپرمارکت

در ایران انواع مختلفی از نمایندگی های یخچال ایستاده سوپرمارکت وجود دارد. در شهرهای مختلف با توجه به جمعیت افراد و وسعت شهر تعداد این نمایندگی ها افزایش می یابد.
در شهرهای تهران، اصفهان، شیراز، یزد و…..این مراکز نمایندگی ها به صورت فعال فعالیت می کنند. در این مراکز نمایندگی ها انواع مختلف یخچال ها ر ابعاد و شکل های مختلف وجود دارد که هر کدام دارای قیمت های مخصوصی هست که مشتریان با توجه به نیازشان آنها را انتخاب و خریداری می کنند.

صادرات یخچال ایستاده سوپر مارکت به کشور اربیل عراق

 

با توجه به نیازهای کشورهای متقاضی برای یخچال های ایستاده سوپرمارکتی ایرانی شرکت های تولیدکننده، یخچالایستادهرا به صورت عمده تولید و به این کشورهای متقاضی صادر می کنند.
صادرات در حجم بالا برای یخچال ایستاده درب دار به کشورهای دور و نزدیک باعث شده است که نام شرکت تولیدکننده و اسم یخچال های ایرانی در سطح بین المللی طرفداران خاصی پیدا کنند و هر روز بر تعداد مشتریان افزوده شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی پارسا شریف
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09124865423
شماره ثابت: 02177279723
آدرس کانال: FERIZANSANAT@
پست الکترونیکی: ferizanco@gmail.com
پست الکترونیکی: info@sanatiyakhchal.ir

مطلب پیشنهادی

یخچال ایستاده سوپرمارکت

فروش ارزان قیمت یخچال ایستاده سوپر مارکت

فروش ارزان یخچال ایستاده سوپر مارکت ، یخچال ایستاده ۶۰ سانتی ، یخچال قصابی ، …