تولید یخچال صنعتی
خانه / یخچال ایستاده سوپرمارکت / قیمت یخچال ایستاده سوپرمارکت نو برای صادرات

قیمت یخچال ایستاده سوپرمارکت نو برای صادرات

یخچال ایستاده سوپرمارکت

شرکت های تولیدکننده با دقت و کیفیت بالایی یخچال های مختلف با ابعاد و شکل های گوناگونی تولید می کنند یکی از پر طرفدارترین مدل یخچال ایستاده صنعتی، یخچال ایستاده سوپرمارکت است این یخچال به خاطر کیفیت خوبی که دارد توانسته است در سطح بین المللی طرفداران زیادی را به خود جذب کند.
اغلب کشورها سالیان زیادی است که از کشور ایران انواع مختلف یخچال به خصوص یخچال ایستاده سوپرمارکت وارد کشور خود می کنند و در اختیار مشتریان قرار می دهند.

 

نمایندگی های یخچال ایستاده سوپرمارکت در ایران

یخچال ایستاده سوپرمارکت

در ایران انواع مختلف نمایندگی های یخچال سوپرمارکت وجود دارد . این نوع یخچال در همه نمایندگی های مختلف ایران با قیمت ها و ابعاد و شکل های متفاوت وجود دارد.
در شهرهای تهران، اصفهان، شیراز و…  مراکز نمایندگی وجود دارد که این نمایندگی ها در شهرهای مختلف با توجه به جمعیت شهر کم یا زیاد هستند.
در این نمایندگی ها انواع مختلف یخچال ها با شکل های گوناگون وجود دارد. مشتریان می توانند به این مراکز نمایندگی فروش بروند و از نزدیک محصولات را مشاهده کنند و سپس اقدام به خرید کنند.

خرید و فروش مستقیم یخچال از شرکت  فریزان

یخچال ایستاده سوپرمارکت

شرکت فریزان انواع مختلفی از یخچال را با کیفیت بالایی تولید می کند که یکی از مدل یخچال ها یخچال ایستاده سوپرمارکت است. برخی افراد دوست دارند یخچال های خود را به صورت حضوری خرید کنند. بنابراین به شرکت فریزان مراجعه می کنند و از نزدیک یخچال ها را با ابعاد و شکل های مختلف مشاهده می کنند.
برخی از مشتریان دوست دارند یخچال ایستاده سوپرمارکت خرید کنند. بنابراین زمانی که می خواهند یخچال های شرکت را مشاهده کنند  ابتدا به سراغ این مدل یخچال ها می روند.
خرید مستقیم  محصولات در شرکت این مزیت را برای مشتریان ایجاد می کند که آنها می توانند با قیمت مناسب تری یخچال دلخواه خودشان را خرید کنند و با همراه خود ببرند.
زیرا اگر بخواهند به بازار بروند و خرید کنند به خاطر نقش افراد واسطه گر قیمت آنها افزایش می یابد و این به ضرر مشتریان است.

آگاهی از قیمت های یخچال ایستاده سوپرمارکت در ابعاد مختلف

افراد برای اینکه بتوانند از قیمت های یخچال مطّلع شوند و سپس اقدام به خرید کنند می توانند از طریق زیر از آخرین قیمت یخچال ایستاده سوپرمارکت گاهی یابند.

۱-مراجعه حضوری به فروشگاه های لوازم برقی که در شهرشان موجود است

۲-مراجعه به سایت های اینترنتی. سایت های اینترنتی هر روز اطلاعات خود را در مورد لیست قیمت های خود به روز می کنند و در اختیار مشتریان قرار می دهند. افراد به راحتی می توانند ابتدا از قیمت آگاهی یابند و سپس اقدام به خرید کنند.

۳-تماس با شماره های فروشگاه ها یا شماره هایی که در سایت وجود دارد تا از طریق تماس از قیمت به روز مطّلع شوند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی پارسا شریف
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09124865423
آدرس کانال: FERIZANSANAT@
پست الکترونیکی: ferizanco@gmail.com
پست الکترونیکی: info@sanatiyakhchal.ir

مطلب پیشنهادی

یخچال سوپر مارکت

قیمت یخچال سوپر مارکت با کیفیت

قیمت این کالا با توجه به قطعات مورد استفاده در آن متفاوت است، یخچال سوپر …