تولید یخچال صنعتی
خانه / یخچال ایستاده نوشابه / فروش انواع یخچال ایستاده نوشابه

فروش انواع یخچال ایستاده نوشابه

یخچال ایستاده نوشابه با انواع مدل های مختلف به فروش عمده می رسد که می تواند محصول خوبی برای مفازه شما باشد که با کمک آن بتوانید مشتری جذب کنید.

یخچال ایستاده نوشابه

زیبایی یخچال در یخچال ها بسیار اهمیت دارد یخچالی که دارای روشنایی ال ای دی باشد داخل یخچال را روشن کرده و مواد غذایی ها بهتر دیده می شوند و باعث زیبایی مغازه شما می شود. انواع این یخچال ها فقط در انداره و ابعاد یخچال ها نیست بلکه از نظر کیفیت و قطعات استفاده شده هم با هم فرق دارد. انواع این یخچال ها در تمامی مکان ها مورد استفاده قرار می گیرد و محبوبیت خاصی در کل جهان دارد.

انواع یخچال های ایستاده نوشابه: یخچال های مینی، یخچال ایستاده ۶۰، ۷۰، ۸۰ سانتی و یخچال هایی با ارتفاع های ۱۲۰، ۱۵۰،۲ متر، که همگی اینها بستگی به سفارشات متقاضیان  دارد.

یخچال ایستاده نوشابه

 

عایق بندی این یخچال از تزریق فوم پلی یورتان است و جنس بدنه این یخچال هم از گالوانیزه می باشد موتور این یخچال می تواند سابکول باشد و یا امبراکو باشد.

کارخانه تولید یخچال ایستاده نوشابه

یکی از کارخانجاتی که موفق به تولید یخچال ایستاده نوشیدنی در بازار ایران شده است، کارخانه های مختلفی هستند که یکی از آن ها شرکت و کارخانه فریزان می باشد که فعالیت های تولیدی این شرکت در شهر تهران و شهر های اطراف تهران بوده و توانمندی بالای این کارخانه در تولید یخچال صنعتی، به دلیل استفاده و مجهز بودن آنها به ماشین آلات مدرن و پیشرفته می باشد.
یخچال ایستاده نوشابه

هزینه هایی خوب و متوسط که برای فروش یخچال های ایستاده نوشابه می کند به دلیل توانمندی های بالای این شرکت برای تولید این نوع یخچال صنعتی با استفاده از دستگاه های پیشرفته می باشد.

ما برای یخچال هایی که تولید می کنیم از شیشه های سکوریت استفاده می کنیم که در ادامه به شما خواهیم گفت که چرا برای یخچال هایی که تولید می کنیم از شیشه سکوریت استفاده می کنیم.یخچال ایستاده نوشابه

عایق بندی یخچال ایستاده نوشابه چیست؟

عایق بندی این یخچال از تزریق فوم پلی یورتان است که بسیار مقاوم و عالی بوده و اینکه مقاومت پلی یورتان در برابر سایش ضربه ها و ترک خوردگی ها بسیار خوب است و این که این مواد فوق العاده برای عایق بندی یخچال هم استفاده می گردد.یخچال ایستاده نوشابه

چرا برای یخچال از شیشه سکوریت استفاده می کنیم؟

این نوع شیشه مقاوم و عالی است که نشکن نیست بلکه می شکند اما مثل شیشه های معمولی موقع شکستن با تکه های بزرگ نمی شکند و پرتاب نمی شود بلکه به تکه های کوچک تبدیل شده و ریزش می کنند و این گونه اسیبی به کسی وارد نمی شود.

یخچال ایستاده نوشابه

چرا برای این مدل یخچال هایی که تولید می کنیم از موتور سابکول و امبراکو استفاده می نماییم؟

زیرا این مدل موتور ها برای یخچال ها کوچک بسیار خب و با دوام کار می کنند و دیگر زور زیادی نمی زنند، زیرا یخچال های بزرگ، بزرگ ترند و نیاز به برق و زور بیشتری دارند که برای یخچال ها ی بزرگ از موتور دانفوس اسنفاده می کنیم.

یخچال ایستاده نوشابه

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی پارسا شریف
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09124865423
آدرس کانال: FERIZANSANAT@
پست الکترونیکی: ferizanco@gmail.com
پست الکترونیکی: info@sanatiyakhchal.ir

مطلب پیشنهادی

یخچال ایستاده سوپرمارکت

قیمت یخچال ایستاده سوپرمارکت

قیمت یخچال ایستاده سوپرمارکت در انواع تک درب، دو درب، سه درب و غیره … …