تولید یخچال صنعتی
خانه / یخچال ایستاده سوپرمارکت / فروشگاه یخچال صنعتی سوپر مارکت

فروشگاه یخچال صنعتی سوپر مارکت

فروشگاه یخچال صنعتی سوپر مارکت را می توان یک مکان تخصصی برای عرضه انواع یخچال های صنعتی در ابعاد و مدل های مختلف دانست. به همین دلیل دسترسی را برای شما به عنوان خریدار راحت می کند و می توانید با یک بار اقدام با متنوع ترین محصولات رو به رو شوید و در نهایت دست به انتخاب بزنید.

فروشگاه یخچال صنعتی سوپر مارکت

یخچال صنعتی ویترینی بستنی

یخچال صنعتی ویترینی بستنی یخچال های صنعتی همانطور که اشاره شد در ابعاد و مدل های مختلفی تولید می شوند و این تنوع کاربرد آن ها را متفاوت کرده است، به عنوان مثال یخچال های ویترینی به دلیل ویژگی هایی که دارند برای نگهداری بستنی بسیار مناسب می باشند.

طبقه این ویترین ها یا به صورت کاسه ای هست که به صورت اختصاصی برای بستی فروشی ها کاربرد بالایی دارد و یا یخچال های خوابیده با درب رو به بالا می باشند که بیشتر سوپر مارکت ها و فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند.

برای تولید این یخچال ها از شیشه های دو جداره ای بهره برده می شود به همین دلیل دما را به خوبی در فضا نگه می دارند و از ورود هر گونه گرما جلوگیری می کنند، و کیفیت بستی هایی که درون آن قرار داده می شود نه به دلیل دمای پایین و آب شدگی و نه به دلیل دمای خیلی بالا و یخ زدگی افت پیدا نمی کند.

بدنه این محصولات به گونه در نظر گرفته شده است که علاوه بر وزن سبکی که به آن داده، کم ترین میزان مصرف برق را به همراه دارد، به همین دلیل آن ها یخچال های صنعتی کم مصرف می گویند.

درب یخچال های بستنی به منظور تسهیل در باز و بسته کردن به صورت کشویی می باشد.

صادرات انبوه یخچال صنعتی سوپر مارکت

صادرات انبوه یخچال صنعتی سوپر مارکت صادرات یخچال صنعتی ویژه سوپرمارکت ها یا فروشگاه ها را می توان جزو فعالیت های اقتصادی سودمندی دانست که برای فعالیت در آن می توان قدم برداشت. بی شک یکی از تجهیزاتی که در سراسر دنیا برای نگهداری اصولی از مواد خوراکی در معرض فساد می توان مورد استفاده قرار داد انواع یخچال های صنعتی می باشد که روز به روز شاهد تولید انبوه آن در برند ها و مدل های مختلف هستیم.

سالانه بخش زیادی از تولیدات این محصول در کشورمان با بررسی میزان استاندارد بودن آماده عرضه به کشور های همسایه می شوند، به همین دلیل شرکت های بازرگانی یکی از خریداران عمده انواع یخچال های صنعتی می باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق همین سایت اقدام کنید و یا سفارش خود را به صورت مستقیم از فروشنده اصلی به ثبت برسانید، اینگونه هزینه پرداختی شما فارغ از هرگونه ارزش های افزوده ناشی از واسطه می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی پارسا شریف
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09124865423
آدرس کانال: FERIZANSANAT@
پست الکترونیکی: ferizanco@gmail.com
پست الکترونیکی: info@sanatiyakhchal.ir

مطلب پیشنهادی

یخچال ایستاده سوپر مارکت

بازار فروش یخچال ایستاده سوپر مارکت

  یخچال ایستاده سوپر مارکت یکی از مهم ترین تجهیزات سوپرمارکتی هاست و برای نگهداری …

دیدگاهتان را بنویسید