تولید یخچال صنعتی
خانه / یخچال ایستاده نوشابه / فروشگاه یخچال ایستاده نوشابه

فروشگاه یخچال ایستاده نوشابه

یخچال ایستاده نوشابه یخچالی پر مخاطب است که تولید کننده های فراوانی در حال ساخت آن هستند و برخی از تولید کنندهای معتبر برای شرکت و کارخانه خود فروشگاهی را فراهم ساخته اند.

یخچال ایستاده نوشابه

با وجود فروشگاه ها می توانید حضوری خرید کنید و از محصولات از نزدیک دیدن کنید. اما روش های خرید دیگر درفروشگاه های آنلاین هم وجود دارد که شما برای خرید می توانید با وجود عکس ها از یخچال ها دیدن نمایید و ثبت سفارش کنید.

روش های خرید اینترنتی و حضوری و تلفنی روش هایی هستند که امروزه مردم از طریق این ها خریداری می کنند که البته امروزه مردم بیشتر از روش اینترنتی و تلفنی استفاده می کنند. این دو روش دارای فواید های زیادی است: از مشغله ای دارید می توانید از این طریق استفاده کنید اگر مشکلی دارید و نمی توانید به پیش تولید کننده بروید می توانید از این روش ها استفاده کنید. این روش ها باعث می شوند سریع تر خرید کنید، باعث می شوند راحت تر خرید کنید، باعث صرفه جویی در وقت می شود و…یخچال ایستاده نوشابه

شرکت فریزان دارای فروشگاهی می باشد که برای افرادی که به صورت حضوری خرید می کنند بتوانند به این فروشگاه سری بزنند.

خرید اینترنتی یخچال ایستاده نوشابه

برای خرید اینترنتی از شرکت فریزان می توانید با قسمت فروش شرکت فریزان تماس حاصل فرمایید و اگر هم قصد خرید دارید تماس بگیرید، بعد از تماس می توانید از طریق پیامرسان واتس اپ برای ما پیام بفرستید و ما آن را دریافت می کنیم و با شما در ارتباط خواهیم بود به محض اینکه ثبت سفارش نمودید ما شروع به ساخت کرده و طی چند روز ارسال می کنیم.

نگران باربری هم نباشید زیرا ما با مطمئن ترین باربری ها یخچال های مشتریان را ارسال می نماییم. و ارسال به سراسر کشور داریم.یخچال ایستاده نوشابه

در مورد یخچال ایستاده نوشابه

این نوع یخچال دارای تنوع زیادی می باشد این تنوع ها فقط شامل ابعاد و اندازه یخچال نمی شود بلکه از نظر کیفیت وقیمت و قطعات مورد استفاده هم تنوع دارند اگر میخواهید در مورد چیزی که تولید می کنیم بیشتر بدانید با ما همراه باشید.یخچال ایستاده نوشابه

  • شیشه یخچال: سکوریت می باشد سکوریت نوعی شیشه است که موقع شکستن به تکه های کوچک تبدیل شده و به سمت پایین ریخته می شود مثل شیشه های معمولی پرتاب نمی شود و برای همین شیشه بسیار خوبی است.
  • موتور: دو موتور به دلخواه شما گذاشته می شود، ۱ سابکول و ۲ امبراکو که این دو مدل برای این نوع یخچال ها کمتر زور می زنند و با دوام خواهند بود.
  • درب های این یخچال از مگنتی می باشد و این چیز باعث می شود راحت تر از اجسام جدا شود و چسبندگی فوق العاده ای هم دارد.
  • عایق بندی این یخچال از تزریق فوم پلی یورتان است و این فوم بسیار مقاوم بوده و البته در برابر سایش ضربه و ترک خودرگی ها بسیار خوب است.

تولید کننده معتبر یخچال ایستاده نوشابهیخچال ایستاده نوشابه

یکی از تولید کنندگان یخچال ایستاده نوشیدنی شرکت و کارخانه فریزان است که معتبر بودن خود را با داشتن ویژگی های زیل نشان داده است:

قیمت مناسب

کیفیت عالی

گارانتی

ضمانت

خدمات پس فروش

بهترین باربری

دارای پیشترفته ترین دستگاه های برای ساخت یخچال

بروز بودن این شرکت

همه این ها باعث شده است آن یک تولید کننده خوب و منحصر به فرد باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی پارسا شریف
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09124865423
آدرس کانال: FERIZANSANAT@
پست الکترونیکی: ferizanco@gmail.com
پست الکترونیکی: info@sanatiyakhchal.ir

مطلب پیشنهادی

یخچال ایستاده سوپرمارکت

قیمت یخچال ایستاده سوپرمارکت

قیمت یخچال ایستاده سوپرمارکت در انواع تک درب، دو درب، سه درب و غیره … …