تولید یخچال صنعتی
خانه / یخچال ایستاده نوشابه / عرضه انواع یخچال ایستاده نوشابه باکیفیت

عرضه انواع یخچال ایستاده نوشابه باکیفیت

یخچال ایستاده نوشابه دارای تنوع زیادی می باشد که البته که فقط تنوع ان از نظر ابعاد و اندازه نیست و اینکه یخچال ها از نظر کیفیت و قیمت و قطعات مورد استفاده با هم متفاوت هستند، برای اینکه با آن ها آشنا شوید با ما همراه باشید.

یخچال ایستاده نوشابه

انواع این یخچال ها: یخچال ایستاده ۶۰- ۷۰ و ۸۰ سانتی، ارتفاع های مختلف ۱۲۰ سانت، ۱۵۰ سانت، ۲ متر و یخچال های مینی با ارتفاع ها و عرض های مختلف

از نظر کیفیت مثل: شیشه یخچال، موتور یخچال، بدنه یخچال، روشنایی یخچال، عایق بندی یخچال و .. که هر کدام اگر بخواهید کیفیت بالاتری داشته باشد باید هزینه بیشتری هم بپردازید.

یخچال ایستاده نوشابه

ما یخچال ها ساخته شده و مورد دلخواه مشتریان را به تمامی شهر های و کشور ها ارسال می نماییم حتی با حجم بالا، یخچال های مینی هتلی یک یخچالی است که بیشتر هتل داران از آن استفاده می نمایند و از فروشگاه ها بیشتر با حجم بالا خرید می کنند. ما تا به اکنون صادرات های فراوانی به کشور های همسایه داشتیم که تقاضای یخچال ایستاده ۶۰ سانتی تک درب را با حجم بالا از ما خواسته اند و ما برایشان ارسال نمودیم.

قطعات مورد استفاده در یخچال ایستاده نوشابه

یخچال ایستاده نوشابه

شرکت فریزان تمامی قطعاتی که برای یخچال شما استفاده می کند دارای کیفیت بسیار خوب و بالایی بر خوردار هستند که در جدول زیر به ان ها اشاره کرده ایم:

جنس بدنه گالوانیزه
روشنایی LED
مصرف انرژی A
شیشه سکوریت مقاوم
تعداد ظبقات سفارش شما
موتور سابکول یا امبراکو، بستگی به سفارش شما دارد.
عایق بندی تزریق فوم پلی یورتان
نوع درب مگنتی

 

چرا برای یخچال هایی که تولید می نماییم از شیشه ی سکوریت استفاده می کنیم؟

زیرا این نوع شیشه بسیار مقاوم است و موقع شکستن به تکه های ریز تبدیل می شود و به سمت پایین ریخته می شود اما شیشه های معمولی موقع شکستن به تکه های بزرگ تبدیل شده و به فرد مقابل اسیب می زند، پس شیشه ی سکوریت شیشه ای مقاوم و ایمن است.

یخچال ایستاده نوشابه

چرا برای یخچال هایی که تولید می نماییم از روشنایی LED استفاده می کنیم؟

زیرا این نوع روشنایی باعث می شود محصولات در یخچال بهتر دیده شوند و زیبایی خواصی به یخچال ها بدهد و این که طول عمر زیادی دارد.

چرا برای یخچال هایی که تولید می نماییم عایق بندی آن از تزریق فوم پلی یورتان استفاده می کنیم؟

پلی یورتان موادی است که در برابر سایش ضربه و ترک خوردگی ها بسیار مقاوم بوده و بخ خاطر همین برای یخچال ها انتخاب بسیار خوبی است.

یخچال ایستاده نوشابه

چرا برای یخچال هایی که تولید می نماییم برای درب یخچال ها از مگنتی استفاده می کنیم؟

زیرا درب اگر مگنتی باشد باعث می شود درب بهتر بسته شود و زود خراب نمی شود دارای مقاوت بسیار خوبی بوده و مگنت دارای نیروی مغناطیسی می باشد که قادر است اجسام فلزی را به طرف خودش بکشد با وجود آن نیاز نیست فشار زیادی به یخچال وارد کنید که در یخچال باز شود زیرا وا جود ان باز کردن یخچال راحت تر و چسبندگی ان هم فوق العاده می باشد.یخچال ایستاده نوشابه

موتور های یخچال هم طبق خواسته شما یکی از آن ها برای یخچالتان گذاشته می شود این دو موتور برای یخچال های بزرگ طول عمر زیادی ندازند زیرا این موتور ها قابلیت یخچال های بزرگ را ندارند اما برای یخچال هایی مانند یخچال های ایستاده نوشیدنی بسیار خوب  با دوام کار می کنند و زور نمی زنند.

برای ثبت سفارشات خود می توانید به قسمت فروش شرکت فریزان تاس بگیرید و یا فرم در سایت را پر کرده تا ما با شما تماس بگیریم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی پارسا شریف
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09124865423
آدرس کانال: FERIZANSANAT@
پست الکترونیکی: ferizanco@gmail.com
پست الکترونیکی: info@sanatiyakhchal.ir

مطلب پیشنهادی

یخچال ایستاده سوپرمارکت

قیمت یخچال ایستاده سوپرمارکت

قیمت یخچال ایستاده سوپرمارکت در انواع تک درب، دو درب، سه درب و غیره … …