تولید یخچال صنعتی
خانه / یخچال صنعتی / ساخت سفارشی یخچال صنعتی سوپر مارکت

ساخت سفارشی یخچال صنعتی سوپر مارکت

ساخت سفارشی یخچال صنعتی سوپر مارکت با استفاده از بهترین قطعات صورت گرفته که بهداشتی و استاندارد می باشد. استفاده از آن فواید و مزایای زیادی برای فرد به وجود می آورد که در ادامه می توان به خصوصیات آن بیشتر آشنا شد. این محصول به صورت عمده و کلی در سراسر کشور عرضه می شود و با ارزان ترین قیمت ممکن می توانید آن را تهیه نمایید.

ساخت سفارشی یخچال صنعتی سوپر مارکت

یخچال صنعتی صندوقی چیست؟

یخچال صنعتی صندوقی چیست؟ یخچال صنعتی صندوقی یکی از انواع یخچال های تولید شده در طی سال های اخیر می باشد که برای نگهداری انواع مواد غذایی به کار می رود؛ این محصول مدل و ابعاد بسیار متنوعی دارد که می توان در اماکن عمومی و همچنین برای مصارف خصوصی از آن استفاده نمود.

در وزن و ظرفیت های مختلف تولید می‌ شود و نسبت به دیگر یخچال ها از ارتفاع کمتری برخوردار بوده که در نهایت فضای کمتری را اشغال می کند؛ علاوه بر آن برق مصرفی مناسبی دارد و در بهینه سازی انرژی بسیار تاثیر گذار می باشد.

دارای یک درب بوده که به راحتی باز و بسته می شود؛ این محصول برای سوپرمارکت ها و فروشگاه های مواد غذایی بسیار مناسب می باشد و به دلیل ابعاد نسبتاً کوچکی که دارد دست و پا گیر نمی شود، طراحی آن به صورتی است که دسترسی به مواد غذایی را به آسانی فراهم می‌ کند و می‌ تواند تا بیش از یک ماه به مراقبت و نگهداری از آنها بپردازد.

قیمت تمام شده یخچال صنعتی سوپر مارکت

قیمت تمام شده یخچال صنعتی سوپر مارکت قیمت تمام شده یخچال صنعتی سوپر مارکت توسط شرکت های سازنده بر اساس بسیاری از فاکتورها تعیین می‌شود و در دسترس مشتریان و فروشندگان قرار داده می‌شود؛ قیمت از مهم ترین عواملی که قبل از خرید بسیاری از خریداران به آن توجه داشته و به دنبال پایین ترین نرخ های محصول می باشند.

کیفیت، نام برند، نوع فروش، نوع بسته بندی، نام برند سازنده و… از مهم ترین عواملی هستند که می‌توانند در تعیین قیمت این محصول نقش بزرگی داشته باشند؛ محصولات که از کیفیت بالایی برخوردار هستند قیمت های بالاتری را به خود اختصاص می دهند چرا که ماندگاری و طول عمر بیشتری دارند.

قیمت یخچال صنعتی به صورت هفتگی و روزانه به روز می شوند و مشتریان می توانند توسط کارشناسان فروش در این شرکت از آخرین تغییرات آنها مطلع شوند؛ فروشندگان سعی نموده اند تا قیمت‌ها را به صورت کاملا به روز تهیه نموده و جهت اطلاع خریداران به استعلام آنها بپردازند، در صورت خرید عمده و یا مستقیم می‌توان هزینه‌های محصول را کاهش داد که یکی از مناسب ترین راه ها جهت تهیه آن می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی پارسا شریف
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09124865423
آدرس کانال: FERIZANSANAT@
پست الکترونیکی: ferizanco@gmail.com
پست الکترونیکی: info@sanatiyakhchal.ir

مطلب پیشنهادی

کمترین قیمت یخچال صنعتی سوپر مارکت

می‌خواهیم در این مطلب درباره یکی از یخچال صنعتی سوپر مارکت که کیفیت بسیار بالایی دارند و کاربردهای ویژه و مهمی را در بسیاری از سوپر مارکت ها دارد را با شما درمی

دیدگاهتان را بنویسید