تولید یخچال صنعتی
خانه / یخچال صنعتی / خرید انواع یخچال ایستاده فروشگاهی

خرید انواع یخچال ایستاده فروشگاهی

خرید انواع یخچال ایستاده فروشگاهی در ابعاد متفاوت توسط مشتریان اصناف مختلف اعم از فروشندگان قنادی، قصابی، سوپر مارکت و …. انجام می شود. این اصناف یخچال ایستاده تک درب،یخچال ایستاده دو درب، یخچال ایستاده سه درب، یخچال ایستاده چهار درب و یخچال ایستاده شش درب از نیازهای کسب و کارشان محسوب می شود.

خرید انواع یخجال ایستاده

وقتی وارد فروشگاههای بزرگ می شویم به طور ناخودآگاه با جذابیت یخچالهای ایستاده و یخچال ویترینی خوابیده در اشکال و اندازه های متفاوت روبرو می شویم. این زیبایی و البته سلیقه چیدن مواد غذایی در یخچال های ویترینی فروشگاهی موجب جذب بسیار زیاد مشتریان و در پی آن خرید موادغذایی بیشتر و سالم تر می گردد.

بهترین مسیر خرید یخچال ویترینی صنعتی

خرید انواع یخچال ایستاده

خرید اینترنتی یا حضوری کدام انتخاب شماست؟

با توجه به مشکلات پیش آمده برای اکثر مردم در جهان به خاطر انتقال بیماریهای عفونی خطرناک مانند کرونا توصیه اکید سازمان بهداشت جهانی بر ماندن در منزل است. به همبن خاطر افراد برای خریدهای خود باید از وجود اینترنت و فضای وب سایت های فروش مانند سایت بازرگانی فریزان به عنوان بهترین مسیر خرید، کمال استفاده را ببرند. و از این طریق سفارش خرید یخچال ویترینی صنعتی خود را ثبت نمایند تا به سرعت به محل کار مشتریان حمل و تحویل گردد.

یخچال ایستاده فروشگاهی و تنوع آن

خریدانواع یخچال ایستاده

فروشگاههای بزرگ و کوچک موادغذایی دارای قسمت هایی مجزا برای خرید لبنیات و گوشت هستند که این موادغذایی بدلیل فساد پذیر بودن احتیاج به یخچالهای ویترینی صنعتی دارند.

یخچال های ایستاده نوشابه که تقریبا در بیشتر فروشگاههای بزرگ و کوچک و مغازه ها مورد استفاده دارند توسط تولید کنندگان بسیار تولید می شوند.

به نظر شما اقلیم هوایی مناطق مختلف کشور در تولید یخچال صنعتی تاثیر گذار است؟

اقلیم آب و هوایی در کشومان بسیار متنوع است و ایران از مناطق خشک و نیمه خشک در جهان محسوب می شود. همین موضوع نیز در ساختار تولید یخچال های صنعتی لحاظ شده است.

زیرا موتور یا کمپرسور محصولات برودتی باید طبق مناطق آب و هوایی بر روی دستگاه ها نصب شوند تا به خوبی بتوانند عملیات پمپاژ گاز را در سیستم انجام دهند.

انواع یخچال ایستاده فروشگاهی
 
خرید یخچال ایستاده فروشگاهی
 
تولید کنندگان یخچال های فروشگاهی ایستاده در کشورمان بسیار زیاد هستند و تقریبا در تمام نقاط ایران صنعتگران یخچال ویترینی مشغول خدمت رسانی به مشتریان هستند.
اما بحث کیفیت مهمترین قسمت کار است که قیمت پایین یا متوسط و یا بالا را تعیین می کند.
 
مشتری است که نسبت به هزینه و سرمایه ای که دارد، سفارش تولید و خرید انواع یخچال ایستاده فروشگاهی را به شرکت مورد اعتماد خود می دهد اما نکته اینجاست که فروشنده نیز باید اطلاعات و مشخصات فنی محصول را در اختیار مشتری قرار دهد تا او بتواند بهترین انتخاب را انجام دهد.
 
برای خرید انواع یخچال ایستاده فروشگاهی با واحد فروش شرکت فریزان تماس بگیرید.
 
  • یخچال ایستاده تک درب
  • یخچال ایستاده دو درب پشت بسته و دوطرف نما
  • یخچال ایستاده سه درب پشت بسته و دوطرف نما
  • یخچال ایستاده چهار درب پشت بسته و دوطرف نما
  • ۶ درب در انواع یخچال ایستاده لبنیاتی یخچال ایستاده مرغ و گوشت یخچال ایستاده کافی شاپ  
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی پارسا شریف
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09124865423
شماره ثابت: 02177279723
آدرس کانال: FERIZANSANAT@
پست الکترونیکی: ferizanco@gmail.com
پست الکترونیکی: info@sanatiyakhchal.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع یخچال ایستاده سوپر مارکت

بسیاری از تولیدکنندگان به ساخت انواع یخچال ایستاده سوپرمارکت می پردازند تا در رقابت با …